********************************************

Rada Rodziców ogłasza  nabór projektów:

KULTURA-INNOWACJE-SPORT

Termin składania wniosków - 7 listopada 2014 r.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

4 m. w finałach biegów sztafetowych.

Finał sztafetowych biegów przełajowych szkół podstawowych

W środę 1.10.2014 na stadionie GOKF odbył się FINAŁ SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH chłopców, w którym startowało 21 gdańskich Szkół Podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły (kl IV-VI) zajęła IV miejsce. Chłopcy otrzymali okazały puchar, dyplom i medale. Dziewczęta w tych samych zawodach zajęły 8 miejsce.

Skład zespołu:  Goczewski  Adam,  Kłosek Adrian, Brzeziński Dominik, Chrzanowski Jan,  Kolęda Filip,  Sokołowski Fabian, Masłyk Jakub, Kierat Bartosz, Wożniak Patryk, Żubrys Ruben  rez. Ryński Artur, Wiedro Darek
Gratulacje

Srebro w Mistrzostwach Gdańska

Srebro w Mistrzostwach Miasta Gdańska

We wtorek 23  września na stadionie Gdańskiego Ośrodka kultury Fizycznej odbył się finał Mistrzostw Miasta Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Po eliminacjach, które odbyły się w zeszłym tygodniu, (startowało w nich 592 dzieci z gdańskich podstawówek) możliwość startu w  finale wywalczyło czworo reprezentantów naszej szkoły: Klaudia Skibiak, Ruben Żubrys, Adam Goczewski i Patryk Woźniak. Duży sukces odniosła Klaudia, która zajęła drugie miejsce i tym samym została w-ce Mistrzynią Gdańska. W pierwszej dziesiątce uplasował się jeszcze Ruben Żubrys, zajmując 7 lokatę.

Serdeczne gratulacje Uśmiech