Aktualności

Do końca października można skorzystać z ostatniej oferty promocyjnej „last minute”, czyli 15% zniżki od ceny regularnej* w ramach kursów języka angielskiego British Council. Kursy odbywają się na terenie szkoły w godzinach pozalekcyjnych. Mamy jeszcze wolne miejsca, dlatego w dalszym ciągu prowadzimy indywidualne bezpłatne testy poziomujące.Testy poziomujące sprawdzą predyspozycje językowe, a wynik testu będzie stanowić profesjonalną ocenę poziomu znajomości angielskiego dziecka oraz podstawę do przydzielenia do odpowiedniej grupy na kursach British Council w semestrze jesiennym.

Jeśli chcieliby Państwo umówić się na indywidualny bezpłatny test poziomujący, uzyskać więcej informacji dotyczących oferty lub kursów językowych British Council czekamy na Państwa kontakt pod numerem telefonu 664 377 346 oraz pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy.

Z wyrazami szacunku,

Andrzej Cieśla  Dział Obsługi Klienta

* Oferta nie dotyczy kursów egzaminacyjnych

Klasa 3b w bibliotece na Manhattanie

7 października klasa 3b wybrała się na wycieczkę do biblioteki Manhattan. Na początku pani oprowadziła nas po bibliotece i pokazała, gdzie powinniśmy szukać interesujących nas książek. Następnie w grupach układaliśmy puzzle, a na zakończenie wykonaliśmy zakładki do książek. Wyjście było bardzo udane.

Zdjęcia: Joanna Migała

Tekst: Beata Bielińska

********************************************

Rada Rodziców ogłasza  nabór projektów:

KULTURA-INNOWACJE-SPORT

Termin składania wniosków - 7 listopada 2014 r.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

4 m. w finałach biegów sztafetowych.

Finał sztafetowych biegów przełajowych szkół podstawowych

W środę 1.10.2014 na stadionie GOKF odbył się FINAŁ SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH chłopców, w którym startowało 21 gdańskich Szkół Podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły (kl IV-VI) zajęła IV miejsce. Chłopcy otrzymali okazały puchar, dyplom i medale. Dziewczęta w tych samych zawodach zajęły 8 miejsce.

Skład zespołu:  Goczewski  Adam,  Kłosek Adrian, Brzeziński Dominik, Chrzanowski Jan,  Kolęda Filip,  Sokołowski Fabian, Masłyk Jakub, Kierat Bartosz, Wożniak Patryk, Żubrys Ruben  rez. Ryński Artur, Wiedro Darek
Gratulacje

Srebro w Mistrzostwach Gdańska

Srebro w Mistrzostwach Miasta Gdańska

We wtorek 23  września na stadionie Gdańskiego Ośrodka kultury Fizycznej odbył się finał Mistrzostw Miasta Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Po eliminacjach, które odbyły się w zeszłym tygodniu, (startowało w nich 592 dzieci z gdańskich podstawówek) możliwość startu w  finale wywalczyło czworo reprezentantów naszej szkoły: Klaudia Skibiak, Ruben Żubrys, Adam Goczewski i Patryk Woźniak. Duży sukces odniosła Klaudia, która zajęła drugie miejsce i tym samym została w-ce Mistrzynią Gdańska. W pierwszej dziesiątce uplasował się jeszcze Ruben Żubrys, zajmując 7 lokatę.

Serdeczne gratulacje Uśmiech